Послуги

Комплексні послуги з розробки сайтів: створення індивідуального дизайну для сайту вашої компанії; розробка сайтів-візиток, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, Landing Page. Етапи роботи з вашим проектом: аналіз ресурсів конкурентів, дослідження ринку та цільової аудиторії сайту, створення індивідуального дизайну, верстка і програмування, тестування та запуск.

Услуги. Создание сайтов

Розробляю сучасні та ефективні сайти для вашого бізнесу

Дизайн сайтів

Створення ексклюзивного дизайну сайту

Дизайн – це обличчя вашого бізнесу в мережі Інтернет. Це те, що створює перше враження про вашу компанію. За статистикою користувач оцінює сайт в вперше 3-7 секунд і моє завдання створити такий дизайн, який зацікавить користувача і викличе бажання детально ознайомитися з діяльністю вашої компанії та зробити цільові дії.

Відвідуючи ваш сайт, користувач оцінює вашу компанію та порівнює її з конкурентами, гарний дизайн допоможе сформувати позитивне враження про рівень компанії. Покажіть вашому потенційному клієнту, що ви поважаєте його! Дизайн не повинен напружувати, не повинен відволікати користувачів від основної інформації. Я створю такий дизайн, який буде підштовхувати клієнта здійснити цільову дію (покупка, отримання контактів, замовлення послуги і т.д.), а також викличе захват та позитивні емоції. Дизайн, створений мною допоможе створити позитивний імідж вашої компанії!

Якщо ви ставите найвищі цілі для вашого бізнесу, а імідж компанії для вас не порожнє слово – звертайтеся!

Розробка сайтів

Від сайту-візитки до інтернет-магазинів

Я розробляю якісні технологічні сайти міжнародного рівня. Мої сайти швидкі та функціональні. В основному працюю з CMS WordPress, але є досвід роботи і з іншими системами управління сайтом, такими як: 1-С Бітрікс і OpenCart. Якщо ви хочете реалізувати ваш проект на інший CMS, звертайтеся, обговоримо.

Розробкою займаюся з 2014 року. За цей час я розробив більш 50+ успішних проектів. Виходячи з особистого досвіду і знань, з упевненістю можу сказати, що буде працювати, а що – ні. Замовте сайт у мене і ви отримаєте робоче та ефективне рішення, необхідне саме вам. Я так само як і ви зацікавлений в успішності вашого проекту, тому що це моя репутація та відмінна реклама.

Розкажіть мені які цілі і завдання ви ставите перед проектом та в чому полягає цінність вашої пропозиції для потенційного клієнта. Я допоможу скласти технічне завдання, продумаю і розроблю правильну архітектуру сайту, створю зручний, красивий і ефективний дизайн, забезпечу повне функціонування сайту та подальший супровід.

Ваш успіх – відмінна реклама моїх навичок, порядності і професіоналізму.

Ціни

Сайт візитка
від $400
  • Гарне рішення для невеликого бізнесу та приватних осіб. Сайт візитка – кілька сторінок із сучасним і зручним дизайном, що містять основну інформацію про компанію та її діяльність.
Корпоративний
від $1000
  • Гарне рішення для бізнесу. Корпоративний сайт – ефективний іміджевий інструмент, що надає користувачеві всю необхідну інформацію про компанію, її діяльність та послуги.
Інтернет-магазин
від $2000
  • Купівля товарів в інтернет-магазинах з кожним роком стаює дедалі популярнішою. Це інтерактивний сайт, що містить каталог товарів і послуг, а також кошик для формування замовлення.
Дизайн
$25/година
Створення ексклюзивного дизайну сайту. Середній час для однієї сторінки: головна – 8 годин, внутрішні 2-3 години.
Landing Page
від $400
Створення веб-сторінки, головним завданням якої є конвертація відвідувача в покупця або клієнта, спонукання до цільового дії.
Верстка
$25/година
Верстка сторінок сайту по готовому дизайну. Час верстки однієї сторінки залежить від складності макета.
Search