Техническая поддержка сайтов

Підтримка сайтів

Навіщо потрібна технічна підтримка сайтів?

Ви щасливий володар сайту або сайт ще в стадії розробки? Можливо ви тільки плануєте замовити розробку сайту для вашої компанії? Не важливо до якої категорії ви відноситесь в даний момент, але вам слід знати, що вам необхідна технічна підтримка сайтів.

Для успішного ведення бізнесу в мережі Інтернет ваш сайт повинен бути “здоровим”. Сайт повинен бути завжди доступний та працездатний, захищений від зовнішніх атак і містити актуальний контент. Саме для цього існують співробітники технічної підтримки в веб-студіях і фрілансери на зразок мене. В даний момент, компанії з якими я співпрацюю обслуговують понад 100 різних сайтів (якщо чесно не знаю точну цифру, але я працював приблизно з цією кількістю). Періодично я займаюся їх технічним обслуговуванням: оновлення, ре-дизайн, наповнення новим контентом, оновлення WordPress і плагінів, виправлення різних помилок, оптимізація і т.д. Якщо у вас є сайт і йому необхідна професійна підтримка – напишіть мені, обговоримо.

Техническая поддержка сайтов

Технічна підтримка – гарантія розвитку вашого онлайн бізнесу. “Нездоровий” сайт не здатний приносити бажані результати! Кращий спосіб вилікувати болячку – запобігти її появу. Техпідтримка врятує від вірусів і спаму, запобіжить злом і блокування ресурсу, вчасно попередить про необхідність продовження хостингу або домену. Хочете додати новий розділ або необхідно правити старий? Потрібно збільшити швидкість завантаження сторінок сайту? Замовте підтримку сайту і майте спокій! Послуга не безкоштовна, але і не дорога. Трохи погуглити можна побачити різні розцінки від 50 до 200 $ в місяць +-, в залежності від потреб. Якщо ви вирішите скористатися моїми послугами: по-перше ви зробили правильний вибір, а по-друге – у мене немає фіксованої ставки, скільки працював за стільки ви і платите (погодинна форма оплати).

Не втратьте клієнтів!

Уявіть картину. Ви вклали якусь кількість грошей в просування вашого сайту, на нього заходять користувачі і бачать картину Рєпіна: сторінки вантажаться болісно довго, деякі зображення не вантажаться взагалі, важливі елементи сервісу працюють неправильно… Логічним кінцем буде те, що користувач закриє сайт і малоймовірно ще коли-небудь зайде на нього. Але це ще півбіди, тому що сайт в таких випадках ще й втрачає позиції пошукової видачі.

Як підсумок, гроші вкладені в розробку і просування потрапили в країну втрачених речей. Не допустіть цього. Залучити й утримати клієнта непросто, а повернути назад розчарованого практично не можливо.

Що входить в технічну підтримку сайтів?

Уникнути неприємностей та неполадок не вдасться нікому, будьте в цьому впевнені. Це можуть бути вірусні атаки, збої серверів, криворукість контент-менеджерів і т.д. Технічна підтримка сайтів – це регулярний моніторинг працездатності та оперативне усунення неполадок.

Перелік робіт, що входять в підтримку сайтів:

  • Щоденна перевірка доступності сайту
  • Бекап (резервне копіювання) даних
  • Перевірка на віруси
  • Моніторинг та усунення технічних помилок
  • Перевірка битих (непрацюючих) посилань
  • Оновлення/додавання контенту
  • Робота з фахівцями хостинг-провайдера
  • Моніторинг правильності роботи форм зворотного зв’язку
  • Будь-які роботи по ре-дизайну або доопрацюванню сайту
  • Консультація з усіх питань, що стосуються роботи вашого сайту

В умовах сучасного ринку успішний сайт постійно потребує оновлення та розвитку. Сайт, за яким не стежить кваліфікований фахівець починає доставляти проблеми та перестає приносити дохід. Вам це потрібно???

Search