Проект Интернет-магазин сетевых технологий Gepon

Проект

Інтернет-магазин мережевих технологій Gepon

Лютий 2016

50 годин
Дизайн
Верстка
Наповнення
Обробка зображень
CMS OpenCart

Клієнт: Internet Projects

Опис проекту

Створення Інтернет-магазину мережевих технологій Gepon. Gepon – один з проектів компанії ТОВ “Ембер”. Інтернет-магазин мережевих технологій Gepon один з лідерів з продажу мережевого обладнання на ринку України. У компанії вже був свій інтернет-магазин, але він застарів і вони звернулися до мене для створення нового. Вийшли вони на мене через українську біржу фріланса freelancehunt.com. У колонці “Проект” у мене вказано клієнт – Internet Projects (розробка і створення сайтів) , тому що це також один з проектів ТОВ “Ембер”. Відгук про співпрацю зі мною залишений на біржі фрілансу:

“Робота виконана раніше терміну. ​​Половину вартості перевів як передоплату. Другу половину – в кінці роботи. Все зроблено красиво і якісно. Залишився задоволений. Рекомендую фрілансера.”

Виконана робота: Розробка дизайну, логотипу, фірмового стилю, структури магазину, верстка, створення фільтрів, наповнення, обробка зображень, частково копірайтинг.

Результати: задача виконана якісно і в строк. Інтернет-магазин функціонує, партнерські і дружні відносини з компанією Internet Projects підтримуємо донині.

Интернет-магазин сетевых технологий Gepon
Search