Про мене

Мене звуть Богдан. Я фрілансер веб-дизайнер, веб-розробник. Створю ефективні рішення для вашого бізнесу. Вмію слухати і ЧУТИ своїх клієнтів. Перетворюю складні проблеми в прості, допоможу вашому бізнесу стимулювати продажі і підвищити прибутковість. Створюю сайти, які відмінно виглядають, швидко завантажуються, функціональні та прості у використанні.

Богдан Дерий. Обо мне

Детальна інформація про мене

Біографія

Особиста інформація

Народився в 1986 році в невеликому шахтарському містечку – Кіровськ, Луганська область. У 2003 з відзнакою закінчив місцеву гімназію. Активно та успішно займався багатьма видами спорту, але улюбленим був і залишається футбол. З 2000 року захопився IT сферою і перед вступом до університету був вже досить непогано підготовлений. Закінчив ряд комп’ютерних курсів: оператор ПК, веб-дизайнер, програміст С ++, Delphi, Pascal.

У 2010 році закінчив Донецький національний технічний університет. Отримав диплом за спеціальністю: “Програмне забезпечення автоматизованих систем”. Під час навчання не забував і про футбол. Грав за університет, стояв біля витоків створення футбольного клубу фанатів ФК Шахтар і навіть рік побігав за місцеву команду, яка брала участь в першій лізі чемпіонату Донецької області.

Перший рік, після університету успішно працював менеджером з продажу на досить відомі компанії – “Геркулес” та “Рошен”. Влітку 2011 повернувся в рідне місто, де протягом трьох років не менш успішно займався ресторанним бізнесом. Швидше за все займався б і далі, якби не війна …

Досвід роботи в бізнесі і торгівлі безсумнівно допомагає мені в нинішньому амплуа веб-дизайнера і веб-розробника, тому що я добре розумію, що потрібно вашому бізнесу і як задовольнити потреби клієнта.

Захоплення: футбол, баскетбол, більярд, читання та подорожі, музика, нічне життя, активний відпочинок і все, що допомагає мені почувати себе живим!

Професія

Веб-дизайнер, веб-розробник

Професія веб-дизайнера і веб-розробника потребує постійного навчання, тому що технології розвиваються, а тренди змінюються. Я не з тих хто любить “пасти задніх”, тому саморозвитком займаюся постійно.

Розробка сайтів – робота непроста і копітка. Я завжди підходжу до проекту так, ніби роблю для себе та свого бізнесу, можете не сумніватися в кінцевому результаті.

З літа 2016 я почав співпрацювати з декількома веб-студіями з США, але це не означає, що я закритий для інших пропозицій. Всі проекти для цих веб-студій реалізовані на CMS WordPress, але я вмію працювати і з іншими системами управління сайтом. Є досвід роботи з 1-С Бітрікс та OpenCart, але перевагу все ж віддаю WordPress, тому що навички вже відточені до автоматизму.

Розробка сайтів – не кінцевий етап нашого співробітництва (при необхідності). Всі створені сайти в подальшому підтримуються та розвиваються. Можливо у вас вже є сайт і його періодично необхідно оновлювати, виправляти помилки, наповнювати контентом і т.д. – звертайтеся!

Шукаєте кваліфікованого веб-дизайнера, веб-розробника? Зв’яжіться зі мною, буду радий відповісти на ваші запитання. Я зацікавлений в довгостроковій співпраці.

HTML / CSS / SASS 95%
CMS WordPress 90%
Twitter Bootstrap 90%
Adobe Photoshop 85%
Figma 80%
Axure 70%
Adobe Illustrator 65%
JavaScript / JQuery 50%
PHP 50%
CMS OpenCart 60%

Співробітництво

Моя мета – довгострокове співробітництво з усіма, хто в цьому зацікавлений, будь ви веб-студія, фрілансер, рекламне агенство, або приватний клієнт. Готовий стати надійним та порядним партнером на довгі роки!

Веб-студії

Якщо ви менеджер компанії або відповідальна особа та вам потрібен надійний розробник або дизайнер – звертайтеся. Хорошу якість гарантую. Форма оплати – погодинна.

Фрілансери

Колеги розробники, дизайнери, якщо ви маєте ряд замовлень і з якоїсь причини не можете або не встигаєте зробити самостійно – довіртеся мені. Про винагороду домовимося!

Приватні клієнти

Два варіанти оплати: погодинна, фіксована сума. Сума формується після узгодження ТЗ. Оплата відбувається в кілька етапів (договірна), передоплата обов’язково!

Партнери

Веб-студії, з якими співпрацюю.

Lead Burst logo
Seyshelle Media logo
Market Loyal logo
Search