Розробка та дизайн сайтів

Портфоліо веб-дизайнера,
веб-розробника

Сучасні та ефективні рішення для вашого бізнесу

Останні проекти

Всі мої проекти на сторінці Портфоліо

Послуги

Дизайн сайтів

Аналіз ніші, створення прототипів сторінок сайту, створення макетів для верстки.

Розробка сайтів

Створення сайту, реєстрація домену та хостингу, публікація сайту в інтернеті, наповнення контентом.

Верстка по макету

Кросбраузерна, адаптивна верстка, що відповідає всім сучасним стандартам W3C.

Переваги

4 причини замовити розробку сайту у мене:

Ціна

Вартість моїх послуг вказана у відповідному розділі, але кожен проект індивідуальний і ціни можуть кардинально відрізнятися. Можете бути впевнені, що ціни повністю відповідають якості та ринковими цінами. Гарантую 100% відпрацювання ваших грошей. Зв’яжіться зі мною – обговоримо.

Якість

Сучасний та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Зрозумілий, чистий, валідний код, який відповідає всім сучасним стандартам. Адаптивна верстка – ваш сайт буде правильно відображатися на всіх доступних пристроях, від мобільних телефонів до ПК.

Досвід

Розробкою сайтів займаюся з 2014 року. Більш 50+ створених сайтів. Подивіться моє портфоліо і виявите, що більша частина проектів реалізована для замовників з США, а вони дуже вимогливі. Не дивлячись на величезну конкуренцію серед фрілансерів вони продовжують довіряти мені.

Чіткі терміни

Після обговорення вашого проекту і складання ТЗ я розпишу всі етапи розробки та чітко позначу терміни на кожен етап. Можете бути впевнені – проект буде зданий вчасно, в обумовлені терміни. У разі прострочення з моєї вини – вас чекає знижка! Але сумніваюся, що вам так пощастить))

Про мене

Вітаю!

Мене звуть Богдан, я фрілансер веб-дизайнер, веб-розробник з України. Я люблю створювати гарний та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Пишу добре структурований, валідний і чистий код з використанням сучасних технологій.

Мені подобається перетворювати складні проблеми в прості, моя місія – допомогти вашому бізнесу стимулювати продажі та підвищити прибутковість.

Створенням сайтів займаюся з 2014 року. На сьогоднішній день налічується більше 50+ успішно реалізованих мною проектів: корпоративні сайти, невеликі сайти-візитки, кілька інтернет-магазинів, Landing Page.

Мої сайти відмінно виглядають на всіх сучасних пристроях: мобільні телефони, планшети, ноутбуки, персональні комп’ютери. Сайти, створені мною, функціональні, прості у використанні, швидко завантажуються і відповідають сучасним стандартам веб-дизайну.

Однією з моїх переваг є те, що я не фрілансер – одинак. Для реалізації складних проектів підключаю свою команду – надійні, досвідчені і професійні фахівці, які до того ж є моїми багаторічними друзями, а значить не підведуть ні вас, ні мене! Ми не веб-студія, але з упевненістю можу сказати, що у нас достатньо професійного досвіду для вирішення завдань, поставлених перед нами. Створенням сайтів займаємося давно і в веб прийшли не з вулиці – кожен з нас має вищу технічну освіту.

За роки роботи у мене склалася виключно позитивна репутація і я щиро дорожу цим!

Висока якість, задоволені користувачі і клієнти – це те, до чого я прагну. Хочете щоб ваш бізнес процвітав? Звертайтеся! Роблю роботу із задоволенням та в чітко обумовлені терміни. Моя мета, щоб після закінчення роботи над проектом ви захотіли рекомендувати мене своїм друзям, знайомим і бізнес-партнерам.

Search