Портфоліо веб-розробника, веб-дизайнера

Розробка
ефективних сайтів
для середнього бізнесу

UpWork Top Rated фрилансер.
Більш ніж 500+ успішно реалізованих проектів:
корпоративні сайти, ефективні email розсилки,
невеликі сайти-візитки та Landing Pages.

Послуги

Дизайн сайтів

Створю унікальний та ефективний дизайн міжнародного рівня. Аналіз ніши, розробка прототипів сторінок сайту, розробка якісних макетів для верстки.

Розробка сайтів

Кроссбраузерна, адаптивна верстка. Програмування, реєстрація хостингу та домену, публікація сайту, еаповнення контентом, підтримка.

Клієнти

Мої клієнти - лідери ринку: студії маркетингу, веб-студії, рекламні агентства, малий, середній та крупний бізнес.

Seychelle Media
LeadBurst Marketing
Internet Projects
CLC World. Resorts & Hotels
Pammies Sammies
Sunniland Corporation

Про мене

Вітаю!
Мене звуть Богдан, я фрілансер веб-дизайнер та веб-розробник з України. Створюю красивий та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Пишу добре структурований, валідний і чистий код з використанням сучасних технологій.

Розробкою сайтів займаюся давно. Сотні успішно реалізованих мною проектів: корпоративні сайти, невеликі сайти-візитки, кілька інтернет-магазинів, ефективні Landing Pages, email розсилки.

Мої сайти відмінно виглядають на всіх сучасних пристроях і у всіх браузерах. Сайти, створені мною функціональні, швидко завантажуються, прості у використанні та відповідають всім сучасним трендам веб-дизайну.

Я не фрілансер — одинак. Для реалізації складних проектів підключаю свою команду - надійні, досвідчені і професійні фахівці з багаторічним досвідом розробки. Ми не веб-студія, але з упевненістю можу сказати, що у нас достатньо професійного досвіду для вирішення завдань, поставлених перед нами.

Хочете щоб ваш бізнес процвітав? Звертайтеся! Роблю роботу із задоволенням, якісно і в чітко обумовлені терміни. Моя мета, щоб після закінчення роботи над проектом клієнт захотів рекомендувати мене своїм друзям, знайомим та бізнес-партнерам.

За хліб та без передоплати не працюю! Безкоштовним оцінювачем проектів - аналогічно.

Детальніше

Чому я?

Ціна

Вартість моїх послуг вказана у відповідному розділі, але кожен проект індивідуальний і ціни можуть кардинально відрізнятися. Гарантую 100% відпрацювання ваших грошей. Зв'яжіться зі мною, обговоримо.

Якість

Сучасний та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Чистий, валідний, кросбраузерний код; адаптивна верстка — ваш сайт буде правильно відображатися на всіх доступних пристроях і браузерах.

Досвід

Розробкою сайтів займаюся з 2014 року. Більше 100+ створених сайтів та Landing Pages, сотні зверстаних email-ів. Подивіться в моє портфоліо і переконайтеся, що це не просто слова. В основному працюю з замовниками з США, але я завжди відкритий для нових пропозицій.

Чіткі терміни

Після обговорення вашого проекту та складання ТЗ (якщо у вас немає ТЗ) я розпишу всі етапи розробки та чітко позначу терміни на кожен етап. Можете бути впевнені, проект буде зданий вчасно, в обумовлені терміни. Вас очікує хороша знижка при прострочці з моєї вини.