Портфоліо веб-розробника, веб-дизайнера

Портфоліо

Портфоліо - візитна картка веб-розробника. На цій сторінці представлені найцікавіші проекти, розроблені мною за останні кілька років. На жаль, далеко не всі роботи я можу показати на своєму сайті в зв'язку з порушенням в такому випадку авторських прав студій, на які я працював або працюю.

З листопада 2017 я працюю на компанію Seychelle Media. Займаюся, в основному, версткою email-розсилок, створенням Landing Pages і різних сайтів для клієнтів компанії. Якщо вам потрібно щось з цієї серії - ви знайшли реально крутого професіонала. Seychelle Media - маркетингова компанія, що надає всі види рекламних послуг. Клієнтів багато, клієнти великі, роботи дуже багато. Сотні зверстаних імейлів, Landing Pages, десятки різних сайтів та більше 1500 відпрацьованих на компанію годин - не дадуть мені збрехати.

Список клієнтів компанії Seychelle Media - Client List. Для кожного з них я щось робив. На сайті список не повний, нові клієнти з'являються регулярно.

Працюючи з Seychelle Media я створював і створюю безліч різних цифрових продуктів, таких як: email-розсилки, Landing Pages, Summary Pages, Thank You - сторінки і листи, сайти-візитки, каталоги та невеликі корпоративні сайти. Сайт компанії - seychellemedia.com.

Щоб підтвердити реальність мого співробітництва з компанією додам посилання на сторінку з співробітниками, є там і я, Bogdan Derii - Front-End Developer: Team.